KONST / Litografier / Färglitografi 11367368

nr 1136 7368

Färglitografi

Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, 'Mot ljuset', 204/275, motivet: 32x23

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 oktober 2017
kl 18:53:25

16/10 18:43:10 1      Vinnande bud